Elisabetta Franchi – otwórz sklep franczyzowy

W dzisiejszych czasach prowadzenie własnego biznesu odzieżowego nie jest już tak trudne jak niegdyś. Nawet osoby bez doświadczenia są w stanie otworzyć oraz prowadzić butik, który zajmuje się sprzedażą odzieży od topowych producentów, o światowej sławie. Zastanawiasz się jakie marki można sprzedawać w sklepie franczyzowym? Marka Elisabetta Franchi jest doskonałym przykładem takiego sklepu. Sprawdź, jak otworzyć sklep franczyzowy oraz na czym polega prowadzenie takiego biznesu.

Jak już zostało wcześniej napisane elisabetta franchi franczyza jest ciekawym oraz nieskomplikowanym sposobem na biznes. Jeśli kochasz modę i interesują cię marki z absolutnego topu, koniecznie powinieneś się zainteresować takim modelem pracy. Marka Elisabetta Franchi jest ciekawym kąskiem dla koneserów mody w naszym kraju i jak do tej pory niewiele sklepów oferuje produkty pochodzące z tej firmy. Sklep franczyzowy pod szyldem Elisabetta Franchi może okazać się strzałem w dziesiątkę i pomysłem na całkiem dochodowy biznes.

Czym jest sklep franczyzowy i na czym polega sprzedaż w tym modelu?

Biznes franczyzowy polega przede wszystkim na ścisłej współpracy dwóch, niepowiązanych w żaden sposób prawny podmiotów. Franczyza opiera się na zawarciu specjalnej umowy, w której określone są wszelkie jej warunki. Franczyza umożliwia otwarcie sklepu pod szyldem znanej marki, na przykład pod szyldem Elisabetta Franchi.

Korzyści z prowadzenia sklepu franczyzowego. Czy to się opłaca

Prowadzenie sklepu franczyzowego jest opłacalne przede wszystkim dlatego, że dostajemy szyld o ugruntowanej pozycji na rynku. Sprzedajemy znane ubrania, dlatego nie musimy inwestować dużej ilości pieniędzy i czasu na wypromowanie własnej marki.

Sprzedaż wielkich marek? Tylko we franczyzie i jak przygotować się do prowadzenia sklepu franczyzowego?

W większości przypadków jedynie franczyza jest możliwością sprzedaży światowych marek. Musisz znaleźć agencję bądź kogoś kto dysponuje licencją na daną markę w kraju i z nimi zawrzeć odpowiednią umowę.