Uwaga turyści! Nasi kierowcy chętnie pomogą Wam dostać się na miejsce

Pierwszy raz w naszym mieście? Wychodzisz z dworca sam i nie masz pojęcia, w którą drogę się udać? Nie wiesz, jak najszybciej dostać się do hotelu? Wystarczy, że zrobisz kilka prostych kliknięć, a zawieziemy Cię wszędzie tam, dokąd chcesz.

Podróż z jednym….kliknięciem!

Nie stresuj się! Już dziś pobierz aplikacje taxi na swój telefon. W kilku prostych ruchach dokonaj rejestracji i wybierz kierowcę, który bezpiecznie odwiezie Cię do hotelu.

W razie potrzeby pomożemy z bagażem oraz podpowiemy, co warto zobaczyć w mieście. Polecimy popularne turystycznie miejsca, opowiemy o najbliższych punktach gastronomicznych. Sprawimy, że poczujesz się u nas, jak w domu!

Nie lubisz nosić przy sobie dużej sumy pieniędzy? To nie problem, aplikacje taxi wychodzą z pomocną dłonią każdemu klientowi! W naszych samochodach bowiem posiadamy nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na płatność kartą oraz za pomocą telefonu!

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Działamy przez cały rok, nawet dni świąteczne! Spokojnie możesz zamówić kurs nad ranem, jak i w ciągu nocy. Z nami masz pewność, że trasę pokonasz szybko, bez komplikacji i bezpiecznie!